+38 093 244 33 54

Услуги массажа

У нашому салоні ми пропонуємо широкий вибір масажних послуг, які здатні покращити ваш фізичний та психічний стан. Наші професійні масажисти використовують тільки найякісніші олії та креми, щоб забезпечити максимальний комфорт та задоволення під час масажу.
Ви можете вибрати з нашого меню різні види масажу, такі як класичний, оздоровчий, креольський та багато інших. Крім того, ми пропонуємо ексклюзивні масажні послуги, такі як масаж з використанням вогню, меду та бамбукових палиць.
Після нашого масажу ви відчуєте повне оздоровлення та глибоке розслаблення, а також отримаєте максимальну насолоду від нашої ексклюзивної масажної терапії. Приходьте та спробуйте наші розкішні масажні послуги, щоб отримати найвищий рівень розслаблення та оздоровлення.

Illustration

Оздоровчі масажі

Illustration

Оздоровчий масаж(Загальний)

  60 хв./700 грн.

  80 хв./900 грн.

  120 хв./1200 грн.

Шлях до життя без болю лежить через комплексний (холістичний) підхід в опрацюванні тіла від стоп до маківки. Будь-які порушення в тілі: спайки, тригерні точки, перенапружені або гіпотонічні м'язи обов'язково залишать слід у роботі всього організму. Усунення цих причин обов'язково призведе до відновлення втрачених функцій та балансу.

 • Листай вбік

Illustration

Оздоровчий масаж(Спини)

  45 хв./550 грн.

  60 хв./700 грн.

  80 хв./800 грн.

Завданнями оздоровчого масажу спини є обмежений вплив на тіло, в опрацювання якого входить шийний відділ і верхні кінцівки. Основними завданнями є: - напружені м'язи; тригерні точки; спайки; фасціальні укорочення; обмеження; порушення циркуляції лімфи та крові; робота з окістям.

 • Листай вбік

Illustration

Масаж Шийно-комірцевої зони

  40 хв./450 грн.

  60 хв./550 грн.

Масаж шийно-комірцевої зони спрямований на відновлення кровообігу, нормалізацію роботи м'язів шиї та плечового поясу, що повертає працездатність та здоровий сон. Використовуються класичні техніки опрацювання м'язів, робота з тригерними точками та сполучною тканиною. 


 • Листай вбік

Illustration

Сухий Масаж

  45 хв./590 грн.  

  60 хв./690 грн.

Виконується для більш глибокої та ретельної обробки м'язів та фасцій, а також у разі, якщо шкіра занадто чутлива до масла та схильна до алергічних реакцій. Має дуже високу терапевтичну дію, без шкірних висипань. До завдань сухого масажу входить позбавлення від болю в м'язах і суглобах, головного болю, порушення функцій хребта, усунення фізичної втоми та емоційної перенапруги.

 • Листай вбік

Illustration

Спортивний масаж

  45 хв./550 грн.

  60 хв./700 грн.

  80 хв./850 грн.

Спортивний масаж найчастіше спрямований на роботу з м'язами, залученими до тренувального та змагального процесу, а також для відновлення після тренувальних навантажень. Робота з наслідками травм є одним із пріоритетних завдань у роботі зі спортсменами.


 • Листай вбік

Illustration

Масаж стоп

  45 хв./450 грн.

  45 хв./550 грн.

  80 хв./800 грн.

Стопи – це не тільки опорна функція всього тіла, але й одна з рефлекторних зон. Впливаючи на біологічно активні точки, здійснюється вплив на органи, весь організм загалом, та його функції. Знижується навантаження на кровоносні та лімфатичні судини, що сприяє усуненню тяжкості ніг та поперекового відділу.

 • Листай вбік

Illustration

Вісцеральний масаж

  45 хв./500 грн.

  60 хв./600 грн.

Даний вид масажу може допомогти у покращенні травлення, зняття спазмів, поліпшення ниркової функції, може бути особливо корисним для людей, які страждають від хронічного болю, синдрому подразненого кишківника, дисфункції органів тазу та інших проблем внутрішніх органів.

 • Листай вбік

Розслабляючі масажі

Illustration

Relax масаж "Antistress"

  60 хв./700 грн.

  80 хв./800 грн.

  120 хв./1200 грн.

"Antistress" масаж настільки незамінний зараз, що щоденно має попит серед наших клієнтів, при емоційному вигоранні та фізичній втомі. М'який, приємний масаж, з безболісним опрацюванням напружених м'язів, в комплексі з приємною музикою дозволить вам розслабитися і тимчасово забути про ваші повсякденні турботи.

 • Листай вбік

Illustration

Relax масаж Спини

  45 хв./500 грн.

  60 хв./700 грн.

  80 хв./800 грн.

Ви повільно занурюєтеся в приємний стан на межі сну та бадьорості, активність усієї нервової системи плавно знижується, де у стані повної рівноваги та спокою ваші м'язи повністю розслабляться, а емоції захоплять вас у світ мрій та приємних відчуттів.

 • Листай вбік

Illustration

Масаж Голови "Dopamine"

  40 хв./450 грн.

  60 хв./550 грн.

Масаж голови — це справжній шлях до повного розслаблення та звільнення від напруги. Точні та ніжні дотики масажиста, безсумнівно, розслаблять вас, покращать кровообіг та простимулюють викид ендорфінів – гормонів щастя.

Звільнення від емоційної та фізичної перенапруги, позитивно позначиться на підвищенні якості сну та знизить повсякденну стомлюваність.

 • Листай вбік

Illustration

Масаж стоп

  45 хв./450 грн.

  60 хв./550 грн.

  80 хв./700 грн.

Переваги даного масажу: Масаж стоп допомагає розслабити м'язи, зняти втому та напругу;Стимуляція точок: У стопі розташовано безліч точок, пов'язаних з органами та системами в організмі;Покращення кровообігу: Масаж стоп активізує лімфо та кровообіг, а також сприяє усуненню набряків та розширенню вен

 • Листай вбік

Illustration

Массаж в 4 руки "Дотик Янголів"

  60 хв./1200 грн.

  80 хв./1500 грн.

Масаж у 4 руки – втілення гармонії та синхронності. Два масажисти творять диво, розслаблюючи кожну клітинку вашого тіла одночасно з обох боків. Глибоке розслаблення, покращення кровообігу, всеосяжне почуття задоволення та розслаблення.
Масаж "Дотик Ангелів" - це незабутній досвід, перетворення масажу на магічне мистецтво.

 • Листай вбік

Естетичні масажі

Illustration

Антицелюлітний масаж "Dream body"

  45 хв/550 грн.

  60 хв./700 грн.

  80 хв./850 грн.

  120 хв./1200 грн.

Антицелюлітний масаж – швидкий та ефективний спосіб, повернути своєму тілу красу та витонченість.Після проходження курсу з комбінацією ручних та інструментальних технік масажу "Dream body", а також дотримання простих рекомендацій вашого майстра, ви гарантовано втрачатимете в обсязі після декількох процедур, ваша шкіра підтягнеться, вирівняється і стане бархатистою.

 • Листай вбік

Illustration

Антицелюлітний масаж (за зонами)

  45 хв./500 грн.

  60 хв./650 грн.

  80 хв./750 грн.

Спека, сонце, шорти, а на вашій шкірі нерівності, набряклість та в'ялість?
- Є вихід! Потрібно пройти курс масажів, пити багато води та займатися спортом. Ми можемо повернути пружність шкіри, тонус м'язів, зменшити об'єм та пару розмірів у мінус.

 • Листай вбік

Illustration

Ліфтинговий масаж обличчя "Clasic"

  40 хв./450 грн.

  60 хв./550 грн.

Методика має яскраво виражений омолоджуючий ефект і легко вбудовується в будь-які косметичні процедури, посилюючи їх вплив у кілька разів. Після процедури ви побачите ліфтинг як куточків губ, очей, так і всього контуру обличчя. Так, у багатьох клієнтів після курсу процедур зникає друге підборіддя, а замість них стають помітнішими «кути Джолі». Також ліфтинговий масаж робить менш помітними мімічні зморшки та дає помітний ефект anti-age.

 • Листай вбік

Illustration

Моделюючий масаж обличчя

  45 хв./650 грн.

  60 хв./1000 грн.

  90 хв./1500 грн.

Моделюючий масаж обличчя вважають "природною альтернативою ботоксу", здатної відстрочити появу перших зморшок і зняти напругу м'язів обличчя. Під час кожного сеансу майстер комбінує повільні, глибокі рухи з тканиною, впливаючи на підшкірну та глибокі фасції обличчя, а також окістя кісток черепа, що і викликає такий швидко помітний та довгостроковий ефект.

 • Листай вбік

Illustration

Лімфодренажний масаж "Паскаля Коше"

  60 хв./600 грн.

  80 хв./800 грн.

  120 хв./1200 грн.

Лімфодренажний масаж за Паскалем Коше - одна з найм'якших технік глибокого та безболісного впливу на лімфатичну систему сприяє зміцненню імунітету та зниженню навантаження на серцево-судинну систему, викликає також і розслаблюючий ефект на рівні з "Релакс" масажем. Основними ефектами в естетиці є зниження набряклості, зменшення обсягів, відновлення обмінних процесів між клітинами.

 • Листай вбік

Illustration

Лімфодренажний масаж "Академічний"

  60 хв./600 грн.

  80 хв./800 грн.

Лімфодренажний "Академічний" - класичний масаж перевірений часом, призначений головним чином для виведення зайвої рідини, та зміцнення захисних, імунних реакцій організму. Природно, за цим слідує і зменшення обсягів, поліпшення тонусу м'язів та шкіри, що неминуче призводить до зменшення целюліту та його утворення.


 • Листай вбік

Екзотичні масажі

Illustration
 • Illustration

  БЕСТ - 60 хв.

  800 грн

  Йога - терапія 30 хв. ____________________ 400 грн.

 • Illustration

  БЕСТ - 90 хв.

  1200 грн 

  Спина БЕСТ 45 хв. ______________________ 600 грн.

 • Illustration

  БЕСТ - 120 хв.

  1600 грн

  Руки/Ноги 30 хв. ________________________400 грн.

 • Illustration

  Дитячий - 60 хв.

  500 грн


БЕСТ — Біоенерго системна терапія.

БЕСТ – біо-енерго-системна терапія – це лікувальна система, яка використовує прийоми трьох видів масажу: класичного, точкового, безконтактного та трьох видів терапії: мануальної, йоги та психотерапії.
Наочний приклад — прагнення схуднення: людина проходить шлях виснажливих дієт, прийняття медикаментів і хірургічних операцій, а втрачений з такими труднощами вага через деякий час повертається. Травми та захворювання органів нерідко і безпосередньо пов'язані з психосоматичним розладом.
Біо-енерго-системна терапія — це хороша можливість поправити своє здоров'я для тих, хто розуміє, наскільки тісно пов'язаний, світ внутрішній і зовнішній. Для тих, хто готовий звернутися не просто до фахівців, які зроблять за нього самостійно, і приберуть симптоми недуги. БЕСТ, терапія для тих, хто готовий змінитися, відмовитися від негативних суджень та думок. Заради фізичного та духовного одужання.

Illustration
 • Illustration

  "Шлях вогню" 60 хв. - 1000 грн.


 • Illustration

  "Безпечний вогонь" 90 хв.- 1400 грн.


 • Illustration

  "Магія полум'я" 120 хв. - 1800 грн.


Імператорський вогняний

Імператорський вогняний масаж – один із найнезвичайніших методів китайської традиційної медицини. Просто безцінна методика для жінок, які прагнуть схуднути, оскільки вогонь у буквальному значенні слова спалює жир.
Косметичний ефект полум'я корисний не лише для тіла. Прогрів та глибоке харчування допомагають суттєво покращити стан тканин та м'язів обличчя. Шкіра стане гладкою, розгладяться мімічні зморшки та зникнуть запалення. Так в одного майстра можна оздоровитися і стати найкрасивішим за пару сеансів.
Людині вистачає лише однієї-двох процедур, щоб відчути полегшення, тому що розслабляються абсолютно всі групи м'язів і відмінно заспокоюються нерви. Натомість власні клітини починають вироблення вітаміну D.
Крім того, вогонь здатний очищати ауру людини, заряджаючи її позитивною енергією.

Illustration
 • Illustration

  Масаж Чампі40 хв. - 800 грн

  Індійський аюрведичний масаж голови — дуже розслабляє та впливає на нервову, лімфатичну, та судинну системи, що призводить до омолоджуючого ефекту.

 • Illustration

  Краніосакральна терапія30 хв-500 грн / 60 хв-700 грн 90 хв-1500 грн

  Ключовою особливістю цього остеопатичного масажу є його ніжна та нетравматична природа, яка покращує рух спинномозкової рідини "ліквору", та забезпечує нормальне функціонування нервової системи.

Іспанський масаж

Іспанський масаж – це унікальний та захоплюючий метод, що поєднує в собі елементи класичного масажу, традиційних іспанських технік та древніх методів релаксації, визнаний одним із найкращих, оскільки дозволяє в короткі терміни досягати стабільних результатів, які видно вже після першого сеансу. Цей масаж розслаблює та впливає на нервову, м'язову, серцево-судинну систему та суглоби.
Техніка іспанського антицелюлітного масажу відрізняється від класичного, глибиною опрацювання, рухами та використовуванням спеціальних масел. Результати іспанського естетичного масажу, подобаються навіть найвибагливішим нашим клієнтам.

  60 хв.-1000 грн

  90 хв.-1300 грн

Запищіться на масаж прямо зараз!


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.