+38 093 244 33 54

Услуги массажа

У нашому салоні ми пропонуємо широкий вибір масажних послуг, які здатні покращити ваш фізичний та психічний стан. Наші професійні масажисти використовують тільки найякісніші олії та креми, щоб забезпечити максимальний комфорт та задоволення під час масажу.
Ви можете вибрати з нашого меню різні види масажу, такі як класичний, оздоровчий, креольський та багато інших. Крім того, ми пропонуємо ексклюзивні масажні послуги, такі як масаж з використанням вогню, меду та бамбукових палиць.
Після нашого масажу ви відчуєте повне оздоровлення та глибоке розслаблення, а також отримаєте максимальну насолоду від нашої ексклюзивної масажної терапії. Приходьте та спробуйте наші розкішні масажні послуги, щоб отримати найвищий рівень розслаблення та оздоровлення.

Illustration

Екзотичні масажі

БЕСТ — Біоенерго системна терапія

БЕСТ – біо-енерго-системна терапія – це лікувальна система, яка використовує прийоми трьох видів масажу: класичного, точкового, безконтактного та трьох видів терапії: мануальної, йоги та психотерапії.
Наочний приклад — прагнення схуднення: людина проходить шлях виснажливих дієт, прийняття медикаментів і хірургічних операцій, а втрачений з такими труднощами вага через деякий час повертається. Травми та захворювання органів нерідко і безпосередньо пов'язані з психосоматичним розладом.
Біо-енерго-системна терапія — це хороша можливість поправити своє здоров'я для тих, хто розуміє, наскільки тісно пов'язаний, світ внутрішній і зовнішній. Для тих, хто готовий звернутися не просто до фахівців, які зроблять за нього самостійно, і приберуть симптоми недуги. БЕСТ, терапія для тих, хто готовий змінитися, відмовитися від негативних суджень та думок. Заради фізичного та духовного одужання.

Illustration

Імператорський вогняний

Імператорський вогняний масаж – один із найнезвичайніших методів китайської традиційної медицини. Просто безцінна методика для жінок, які прагнуть схуднути, оскільки вогонь у буквальному значенні слова спалює жир.
Косметичний ефект полум'я корисний не лише для тіла. Прогрів та глибоке харчування допомагають суттєво покращити стан тканин та м'язів обличчя. Шкіра стане гладкою, розгладяться мімічні зморшки та зникнуть запалення. Так в одного майстра можна оздоровитися і стати найкрасивішим за пару сеансів.
Людині вистачає лише однієї-двох процедур, щоб відчути полегшення, тому що розслабляються абсолютно всі групи м'язів і відмінно заспокоюються нерви. Натомість власні клітини починають вироблення вітаміну D.
Крім того, вогонь здатний очищати ауру людини, заряджаючи її позитивною енергією.

Illustration

Іспанський масаж

Іспанський масаж – це унікальний та захоплюючий метод, що поєднує в собі елементи класичного масажу, традиційних іспанських технік та древніх методів релаксації, визнаний одним із найкращих, оскільки дозволяє в короткі терміни досягати стабільних результатів, які видно вже після першого сеансу. Цей масаж розслаблює та впливає на нервову, м'язову, серцево-судинну систему та суглоби.
Іспанський антицелюлітний
Техніка іспанського антицелюлітного масажу відрізняється від класичного, глибиною опрацювання, рухами та використовуванням спеціальних масел. Результати іспанського естетичного масажу, подобаються навіть найвибагливішим нашим клієнтам.
Масаж Чампі
Індійський аюрведичний масаж голови — дуже розслабляє та впливає на нервову, лімфатичну, та судинну системи, що призводить до омолоджуючого ефекту.
Краніосакральна терапія
Ключовою особливістю цього остеопатичного масажу є його ніжна та нетравматична природа, яка покращує рух спинномозкової рідини "ліквору", та забезпечує нормальне функціонування нервової системи.

Залишити заявку для безкоштовної консультації.


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.