Розклад занять та семінарів

Кар'єра масажиста

Все набагато легше, ніж здається на перший погляд.

 • Illustration
   м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 101.
   16 годн.
   сб.-вс.
   8-15 чол.
   2 доби

  2-х денний семінар де ви отримаєте максимальні знання щодо жирової клітковини, целюліту, зайвих об'ємів та здорового тіла.
  Ми розвіємо міфи щодо шлаків, та пояснимо внаслідок чого жир відкладається та розщеплюється.
  Навчимо Вас створювати комплексні програми опираючись на раціональне харчування, адекватні фізичні навантаження і різноманітні ручні та інструментальні методики.

  1 й день:
  ✔️теоретичний матеріал
  - Що таке жир?
  - Різновиди жиру: білі адипоцити та бурі адипоцити
  - Целюліт. Причини та механізм виникнення.
  - Класифікація форм і стадій
  - Показання та протипоказання
  - Основні вимоги до спеціаліста, ергономіка, як не нашкодити своєму здоров'ю.
  ✔️ відпрацювання практичних навичок
  - Лімфодренажний масаж
  - Ручний моделюючий масаж
  - Блейд масаж
  - Баночний масаж  2 й день:
  ✔️відпрацювання практичних навичок

  - міофасціальний масаж
  - Вакуумний масаж
  - Динамічний масаж з фітнес стрічкою
  - Масаж бамбуковими палицями та віниками

 • baza0
  Курс базовий "Масажист з нуля"
  ₴ 15,000 грн. (можлива розстрочка)
   м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 101.
   80 годин
   вт.чт.сб.
   6-8 чел.
   2 місяця

  Цей курс для тих хто прагне стати масажистом з "нуля", для тих хто мріяв стати кваліфікованим спеціалістом в цьому напрямку. До кожного учня підбирається індивідуальний підхід, та викладається максимально легко для сприйняття.
  На курсі ми віддаємо перевагу практичним зайняттям але й необхідні теоретичні ви отримаєте в повному обсязі, для розуміння як працює організм людини, та як ми можемо на нього ефективно впливати без шкоди для здоров'я.
  Більш 70 прийомів, та більш 10 технік які ви зможете після проходження курсу з розумінням комбінувати між собою, та бути завжди на крок далі від 80% іншіх своіх колег.
  В цьому курсі ви зрозумієте: як працює організм людини; які є показання та протипоказання до масажу; які вимоги до нас як спеціалістів, та до приміщення в якому проводиться масаж. Ви навчитесь таким масажам як: оздоровчий; релакс; лімфодренуючий; антицелюлітний; масаж обличчя; спортивний; рухи (активні, пасивні, ПІР); робота з тригерними точками, з фасціальними укороченнями та спайками; інструментальний масаж (скребки гуаша, блейди, силиконові банки, скляні банки, перкусор, міостимулятор, і т.інш.).
  Курс триває 2 місяці - Вт.Чт.Сб. з 10:00 до 13:00., видається необхідний учбовий матеріал, масажна олія, одноразові простирадла, на прикінці видається офіційний диплом про закінчення навчання в нашій школі.

 • Illustration
  Мануально моделюючий масаж лиця
   6,500 грн.
   м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 101.
   16 годин
   сб.-вс.
   8-12 чол.
   Hot job
   2 доби

  Даний курс масажу обличчя дозволить вам підняти свої цінники на процедури в декілька разів, тому що це цілісна система прийомів та технік, яка підбирається під кожного індивідуально та комплексно.Техніки можна окремо комбінувати у ваші процедури, і створювати собі окремі комплекси.Це курс в якому будемо пропрацьовувати не тільки обличчя, а і всі прилеглі структури, які впливають на нього та створюють дисфункції.
  - Курс підходить для спеціалістів , які вже володіють знаннями анатомії обличчя, та володіють класичними масажними техніками обличчя.- також даний курс буде корисний людям , які працюють з тілом, адже тут є дуже корисні, та ефективні техніки по роботі з тазом, діафрагмами та спиною-В роботі з клієнтом будуть використовуватися:- Міофасціальні техніки- Моделюючі техніки- Остеопатичні- Інтраоральні- Інтраназальні та інші.
  План семінару:1 й день :Повторимо анатомію та фізіологію обличчя і тілаВизначимо основні проблеми з якими будемо працюватиПроведемо візуальну діагностику вікових змінКорекцію дисфункцій та асиметрії стопКорекцію сідничних бугрівРобота з діафрагмоюМіофасціальна корекція структур шиї та обличчя2й день:Відновлення форми носа та губКорекція овалу обличчя та вугла нижньої щелепиРобота з жувальними м'язами та ВНЩСКорекція деформації обличчя , деформацій носа (зморшки, птоз)

  Семінар веде: Квашук Марина Миколаі‌вна

 • Illustration
  Естетичне тейпування лиця та тіла
  5,000 грн.
   м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 101.
   8 годн.
   сб.-вс.
   8-15 чол.
   1 день

  ➡️Естетичне Кінезіотейпування◀️Даний семінар по кінезіотейпуванню призначений для тих, хто бажає підвищити свій професійний рівень в еалузі естетики та краси.
  ▪️ План семінару:- Історія виникнення.- Види і типи тейпів.- Принципи та механізми впливу.- Фактори, що впливають на ефективність.- Методи поклейки.- Показання та протипоказання.- Основні правила та вимоги до тейпінгу.- Практичні заняття з розвитку навичок поклейки тейпів.- Поклейки при зморшках, птозах, рубцях, набряках, целлюліті, лімфостазі.

Бажаєш обрати курс?

Наш спеціаліст вам відразу зателефонує, та надасть вам найактуальнійшу інформацію с приводу найближчих занять.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.