+38 093 244 33 54

Моя команда — моя гордість!Нам довіряють — бо ми професіонали! Мені вдалося зосередити навколо себе майстрів, які по-справжньому закохані у свою справу. Для нас студія як рідний дім, де ми проводимо багато часу, ми разом розвиваємось та відпочиваємо. Це справжній Райський куток, для нас та кожного нашого гостя.

Досвід та переваги.

Нам довіряють — бо ми закохані у свою справу!

4000+

Задоволених клієнтів які до нас зверталися.

Наші клієнти рекомендують нас своїм близьким.

200+

Постійних клієнтів, які нас регулярно відвідують.

Наші клієнти продовжують нас відвідувати щотижня.

37+

Якісних послуг та видів масажу.

Різноманітність технік – наш ключ до бажаного результату

7+

Років досвіду та тисячі годин праці.

Працюємо с завданнями підвищеної складності.

Чому вибирають нас?

Широкий вибір масажів

Використовуємо тільки сучасні техніки масажів. Ми працюємо переважно із м’язами та фасціями. Фасціальна терапія є глибоким типом масажу, який допомагає вирішити проблему ефективно, не нашкодивши. Тому плавно, дбайливо, без так званих «вправлянь» повертаємо вам здоров'я.

Першокласні фахівці з йоги

Кожен з нас хоче подовжити молодість, зберегти красу і бути впевненим в собі кожну мить свого життя. В цьому вам допоможуть тренування зі стретчингу та йоги. Рухайтесь, тягніться, посміхайтесь та радійте життю у своєму стрункому тілі.

Тейпування як безболісний засіб лікування

Ми лікуємо м’язи скотчем. Але тільки кольоровим — це важливо! Дуже радимо використовувати тейпування як доповнення до сеансу масажу: тейп непомітно відтягне шкіру на довгий час що дозволить закріпити ефект від масажу і покращити роботу м’язів.

Чарівний масаж

Ми володіємо унікальною методикою масажу, яку наші пацієнти називають "чарівний масаж". Хочете болючі тригерні точки; підвищити рухливість хребта, усунути м'язові спазми та звільнити затиснуті нервові закінчення? Ми можемо не просто покращити ваш стан. Ми позбавимо взагалі від цих проблем. Чаклунство? Ні, наука.

Ми виховуємо успішних майстрів з масажу

Професія масажиста престижна та популярна. Важливо лише бути по-справжньому одержимим професією, прагнути набути нових навичок, ставитися до навчального процесу серйозно. В нашій "Школі Озерова В'ячеслава" можна здобути як базові теоретичні знання, так і пройти практику.

Знижки та акції

Ми регулярно проводимо спеціальні пропозиції, знижки та акції для наших клієнтів, щоб зробити масаж доступним та привабливим.

Наша команда

Illustration

У нашому салоні працюю лише перевірені та надійні фахівці.

Illustration

Тодорова Злата

Оздоровчий масаж. Естетичний масаж. Інструктор з Йоги. Медична освіта. Тейпування.

Illustration

Озеров В'ячеслав

Масаж від Шефа: Оздоровчий масаж. Естетичний масаж. Relax. Тейпування.

Illustration

Горецька Тетяна

Естетичний масаж. Оздоровчий масаж Класичний масаж. Тейпування. Інструктор з Йоги.

Illustration

Блюменфельд Катерина

Класичний масаж. Інструктор з Йоги. "БЕСТ"-терапевт. Медична освіта. Тейпування.

Illustration

Тертишний Віталій

Класичний масаж. Оздоровчий масаж. Реабілітолог. Тейпування.

Illustration

Титомір Алла

Класичний масаж. Оздоровчий масаж. Естетичний масаж. Медовий масаж.

Відгуки наших клієнтів

“ Через малорухливий і сидячий спосіб життя, уроки проводжу тільки онлайн... у мене почалися проблеми з шийним відділом хребта і періодичні головні болі. зараз я проходжу курс масажів у Тодорової Злати, І ДУЖЕ! ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА! Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДО СВОГО ЗВИЧНОГО, НОРМАЛЬНОГО, ЗДОРОВОГО СТАНУ! І РОБОТА В РАДІСТЬ! ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ТІЛО І ВОНО ПОДБАЄ ПРО ВАС! ”

Юлія Наумова


“ Велике вам спасибі! Ви реально створюєте для клієнта прекрасну атмосферу, наче він єдиний і найважливіший ваш відвідувач. У мене було саме таке відчуття і це страшенно приємно. "Віта Суворкова


"Хто масаж не пробував - той жив що дарма."В'ячеслав профі своєї справи, снайпер тригерних точок, маестро біохакінгу! Особисто мені відновив, довів до пуття, ногу (гомілковостопний суглоб) після важкого перелому в післяопераційний період відновлення.Рекомендую у будь-якій іпостасі.


Роман Коваленко


“ Регулярно користуюсь послугами масажного кабінету, обслуговування на високому рівні, впевнено віддаю себе в руки професіоналів! На щастя, багато проблем зі здоров'ям можна вирішити без ліків і шприців. Звертайтеся не вагаючись - вас відремонтують під звуки джазових імпровізацій і ви точно залишите студію оновленими! "Анна Семко


“ Звернулася з величезною проблемою до В'ячеслава. Сідничний нерв не давав спокою. Знеболюючі препарати постійно. Боліло нестерпно, спина відмовляла все частіше та сильніше. Після курсу масажу забула про болі, уколи залишилися в минулому. Протягом 9 місяців жодного збою. Дуже вдячна!!!!!!! Спасибі величезне Вам шановний В'ячеслав!!!! У прямому значенні поставили мене на ноги. Рекомендую всім, хто зіткнувся з цією проблемою. Жити і розуміти що ходиш без дорогого варто. Бажаю Вам процвітання, сил, здоров'я. Такі спеціалісти просто необхідні. ”

Світлана Малахова


“ Найкращий лікувальний масаж спини в моєму житті. Дуже приємно, коли людина дійсно фанат своєї справи і піклується про здоров'я клієнтів ”

Діана Семчук