+38 093 244 33 54

Школа сучасного масажуОзерова В'ячеслава

В нашій школі викладають тільки сучасні та найефективніші методи роботи з тілом.
Шукаєте захоплюючу та перспективну кар'єру, яка дозволить Вам допомагати людям та досягти фінансової незалежності? Ласкаво просимо до нашої школи масажу, де ваші мрії стануть реальністю!
Школа масажу — це унікальні освітні курси, де ви зможете освоїти мистецтво масажу, отримати висококласне навчання та стати сертифікованим фахівцем в одній із найпопулярніших професій в індустрії красоти та здоров'я.

Illustration

Переваги навчання на курсах у Школі Майстрів Масажу

Учні

Випустили та підвищили кваліфікацію більше ніж 100 масажистів.

Професія під силу кожному

Медична освіта не обов’язкова

Комфорт

Усі витратні матеріали та масажні столидля відпрацювання в закладі ми надаємо.

Сертифікат

Офіційний сертифікат
після проходження
навчання та складання іспиту

Індивідуальний підхід

Не підходить графік навчання?
Можливий індивідуальний розклад!

Заробіток

15 000 грн.
середній заробіток
масажиста

Підвищення кваліфікації

Регулярні заходи для професіоналів

Підтримка

Підтримка у працевлаштуванні та подальший супровід учнів.


Практика

6 із 10 учнів починають практикувати вже в процесі навчання.

● п'ять років роботи у навчанні на курсах професійного масажу● найефективніше навчання масажу у Одесі● власна методика викладання, яка включає різноманітні навчальні курси масажу для учнів з будь-яким          рівнем підготовки● кваліфіковані викладачі з масажу● програми, що дозволяють стати затребуваним фахівцем лише за один курс навчання на масажиста● приємна ціна навчання на курсах масажу

Територія знань

В нашій школі викладають тільки сучасні та найефективніші методи роботи з тілом

Illustration

З 2020 року Школа майстрів масажу Ozerov VyacheSlav об'єднує під своїм крилом найдосвідченіших та найцікавіших викладачів з масажу з Одеси та інших міст України. Це найкращі майстри масажу, які щиро прагнуть ділитися з Вами накопиченими знаннями. 
У школі розроблено власну методику викладання, засновану на досвіді шкіл та університетів, в яких навчалися, працювали та підвищували кваліфікацію наші педагоги. Наша мета полягає у забезпеченні виняткової якості клієнтського сервісу та піклування про потреби кожного студента. Ми прагнемо бути найкращими у своєму роді, тому робимо ставку на найвищу якість знань, комфорт у навчанні та практичну користь для Вас.

Ми гарантуємо ефективність навчання у Школі майстрів масажу Ozerov VyacheSlav. Тому що пріоритет у викладанні – впевнене освоєння практичних навичок масажу. Навчання здебільшого складається з практичних занять, але при цьому не виключає корисну теорію, яка дається в обсязі, необхідному та достатньому для практикуючого масажиста. Від нас вчорашній студент виходить масажистом, здатним упевнено, без помилок та із задоволенням виконувати процедури масажу.
У нашій школі є курси навчання масажу для початківців та для практикуючих масажистів. 
Ми пропонуємо навчання масажу в Одесі з видачею сертифіката на українській та англійській мові. 
Вартість навчання на курсах масажу Ви можете дізнатися, скориставшись формою зворотного зв'язку. Адміністратор передзвонить Вам та проконсультує.
Ми раді бачити Вас у себе в гостях щодня з 09:00 до 21:00. Приїжджайте до нас до школи на безкоштовну консультацію. Адміністратори проведуть екскурсію по школі, видадуть папку з програмами курсів, розкладами занять та дадуть відповіді на запитання щодо навчального процесу за чашкою ароматного заварного чаю. Ласкаво просимо! Дивитися адресу та режим роботи.
Тут можна ознайомитися з розкладом курсів та семінарів.

Залишити заявку на безкоштовну консультацію.


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.